Вітаємо ще одного члена Української асоціації медичних фізиків!

  • Запис опубліковано:30.05.2018
You are currently viewing Вітаємо ще одного члена Української асоціації медичних фізиків!

Вітаємо ще одного члена Української асоціації медичних фізиків!

Наталка Суховерська (Head of Research and Education in Department of Radiation Oncology, Chris O’Brien Lifehouse, Associate Professor in The University of Sydney, детальніше тут https://www.researchgate.net/profile/Natalka_Suchowerska) – медичний фізик з Австалії, в черговий раз відвідала Україну, а саме, Київ, Одесу та Чернівці.

Українська асоціація медичних фізиків спільно з представниками Всеукраїнський центр радіохірургії Клінічної лікарні “Феофанія”, Одеського обласного онкологічного диспансеру, Буковинський державний медичний університет (м. Чернівці) та Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру організували для Наталки Суховерської екскурсії по всіх вищеназваних закладах, розповіли про діяльність українських спеціалістів. Наталка Суховерська в свою чергу виступила з кількома доповідями, розповіла про свої дослідження та наукові роботи, про стан боротьби та профілактики ракових захворювань в Австралії, порівняння з іншими європейськими країнами та США та про медицину в Австралії в цілому. 
В кожному з закладів відбувались цікаві дискусії, обговорення, обмін досвідом та ідеями.

Пані Наталка високо оцінила діяльність Української асоціації медичної фізики, за якою Вона слідкує на офіційній сторінці в мережі Фейсбук та отримуючи розсилку від УАМФ, а також виявила бажання стати членом Української асоціації медичних фізиків та працювати разом розиваючи медичну фізику в Україні.

Також хочемо привітати пані Наталку з призначенням її членом організаційного комітету “ESTRO meets Asia”, відповідальним за напрям медичної фізики. https://www.estro.org/congresses-meetings/…/estro-asia-about

Дякуємо за підтримку, допомогу та мотивацію!