Радіотерапевтичне обладнання в Україні

На картах відображені всі медичні заклади України, які оснащені гамматерапевтичними апаратами на основі Co60, медичними лінійними прискорювачами, апаратами для брахітерапії на основі Co60 та Ir192. При натисканні на піктограму певного закладу відображається перелік наявних в закладі апаратів відповідного типу. Карта створена на основі даних з системи DIRAC та оновлюється відповідно до змін в ній або фактичних змін, інформацію про які отримує УАМФ.

Мобільний додаток для корекції режиму фракціонування при наявності незапланованої перерви під час курсу променевої терапії

Лікування пацієнтів з використанням методів променевої терапії передбачає досить довготривалий курс лікування. Інколи виникають ситуації, коли пацієнт не може отримати заплановану дозу через певні причини - виражені побічні реакції, поломка обладнання і т.п. З метою досягнення необхідного терапевтичного ефекту виникає необхідність за допомогою радіобіологічних розрахунків визначити спосіб компенсацчї втраченої дози через відхилення від запланованого графіку лікування. Даний android-додаток покликаний полегшити процес розрахунків для клініцистів.