Під час IV Форуму медичних фізиків було підведено підсумки діяльності Української асоціації медичних фізиків за два роки та обрано нове керівництво

  • Запис опубліковано:14.04.2020
You are currently viewing Під час IV Форуму медичних фізиків було підведено підсумки діяльності Української асоціації медичних фізиків за два роки та обрано нове керівництво

24-25 жовтня 2019 року відбувся черговий Форум медичних фізиків України, в якому взяли участь провідні спеціалісти України з медичних закладів, наукових та навчальних установ, приватних компаній, міжнародних компаній, органів влади.

Протягом двох днів були представлені доповіді з медичної фізики, презентовано проект Школи з терапевтичної медичної фізики, проведено Круглий стіл з формуванням завдань на наступний рік діяльності УАМФ.  Також було представлено результати голосування за нове керівництво УАМФ, яке проводилось за допомогою онлайн систем напередодні Форуму.

Зокрема, Президентом УАМФ було призначено Лучковського С.М., який попередні два роки  був Віце-Президентом і, відповідно до Статуту, автоматично зайняв посаду Президента. Віце-Президентом став Зелінський Р.М., який набрав найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування. Також членам УАМФ було підтримано призначення Секретарем Чигрин О. О., а також членами Правління Соловйова О.Л., Нагірняка В.М., Підлубну Т.Г. та  Безшийка О.А.