Practice and Radiation doses from Imaging in Radiotherapy in the European region

  • Запис опубліковано:12.11.2018
You are currently viewing Practice and Radiation doses from Imaging in Radiotherapy in the European region

Шановні Колеги!

Доводимо до Вашого відома, що МАГАТЕ в рамках регіонального проекту RER9147 ‘Enhancing Member States’ Capabilities for Ensuring Radiation Protection of Individuals Undergoing Medical Exposure’ розпочинає нове дослідження “Practice and Radiation doses from Imaging in Radiotherapy in the European region”, яке буде проходити в декілька Фаз:

Фаза 1. Заповнення анкети та надсилання в МАГАТЕ.

Фаза 2. Всім клінікам, які взяли участь в Фазі 1, буде запропоновано надати більш детальну інформацію про дози при візуалізації та пов”язані з нею параметри шляхом заповнення відповідних Анкет для збору даних.

Фаза 3. Зібрані дані будуть проаналізовані в МАГАТЕ, та, при достатності цих даних, будуть підготовлені наукові статті, а також, можливо, документ, який допоможе оптимізувати використання зображень в променевій терапії.

Фаза 4. У 2019 році заплановано регіональну зустріч (конференцію), учасники якої будуть обрані серед учасників попередніх Фаз. Під час Зустрічі будуть обговорені підходи до візуалізації під час променевої терапії, оптимізація процесу візуалізації та сплановані наступні кроки роботи в цьому напрямку.

Рівень активності в проектах МАГАТЕ закладів з України може мати важливий вплив на подальшу співпрацю, тому Українська асоціація медичних фізиків просить представників всіх закладів, які використовують візуалізацію під час променевої терапії взяти участь в даному проекті.

Для участі необхідно:

Крок 1. Завантажити анкету за посиланням: https://gallery.mailchimp.com/…/5dd…/IGRT_study_Phase_1.docx

Крок 2. Заповнити Анкету. (зауважте, що необхідна одна Анкета від Закладу)

Крок 3. Відправити заповнену Анкету на адреси j.vassileva@iaea.org та uamphs@gmail.com вказавши в темі листа “IAEA study on image guided radiotherapy under RER9147 project”

Анкети в МАГАТЕ потрібно відправити до 30 листопада 2018 року

Але для оцінки активності українських закладів просимо це зробити до 25 листопада 2018 року!

Якщо хтось з Ваших колег використовує візуалізацію при променевій терапії, але по певним причинам не отримав цю інформацію, просимо повідомити їх про проект.

У випадку виникнення питань стосовно заповнення Анкети, можете звертатись за консультацією до Української асоціації медичних фізиків за адресою uamphs@gmail.com

Сподіваємось на максимальну активність!

З повагою, 
Українська асоціація медичних фізиків
uamphs@gmail.com